Dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja Zielona Góra | Ekes DDD Pest Control

Dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja Zielona Góra


Poznaj naszą ofertę

Dezynfekcja


Dezynfekcja, czyli inaczej odkażanie, to zabieg mający na celu likwidację drobnoustrojów i ich form wegetatywnych.
Dowiedz się więcej

Dezynsekcja


Dezynsekcja w naszym wykonaniu to przede wszystkim identyfikacja gatunku owada, jaki osiedlił się w Państwa otoczeniu, pozwalająca na dobranie skutecznej metody jego likwidacji.
Dowiedz się więcej

Deratyzacja


Jednym z obszarów naszej działalności jest deratyzacja, czyli zwalczanie różnych gatunków gryzoni, osiedlających się w bliskim sąsiedztwie człowieka lub w miejscach przechowywania produktów spożywczych.
Dowiedz się więcej

Owady i szkodniki mogą pojawić się wszędzie. Dla nich nie ma znaczenia czystość budynku – liczy się przede wszystkim obecność pożywienia…oraz człowieka, który bardzo często staje się żywicielem m.in. dla pluskiew. W związku z tym usługi DDD stają się niezbędne w każdym miejscu. Firma Ekes wyszła więc naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozszerzyła zakres prowadzonej działalności na teren Zielonej Góry. Dzięki temu już dziś mogą Państwo skorzystać z dezynsekcji, deratyzacji czy też dezynfekcji pomieszczeń w jednej ze stolic województwa lubuskiego.

Dezynsekcja na terenie Zielonej Góry

Insekty mogą pojawić się w budynkach mieszkalnych lub obiektach użyteczności publicznej z dnia na dzień. Czasami ich obecności można nie zauważyć przez wiele tygodni. Jednak, gdy to nastąpi, problem może być większy, niż na pierwszy rzut oka wygląda. Dezynsekcja ma na celu usunięcie szkodliwych i uciążliwych owadów, które potrafią utrudnić niejednej osobie życie. W ramach świadczonych usług zajmujemy się likwidacją pluskiew, karaluchów, prusaków, mrówek, moli, a także wielu innych insektów. Zanim jednak przystąpimy do ostatecznego działania, w pierwszej chwili rozpoznajemy gatunek owada, z jakim mamy do czynienia.

Deratyzacja, czyli skuteczne pozbywanie się szkodników

Wśród usług DDD, które świadczymy na terenie Zielonej Góry, nie mogło zabraknąć deratyzacji. W jej ramach pozbywamy się różnych gatunków gryzoni, które osiedliły się w najbliższym otoczeniu człowieka. Należą do nich szczury, nornice, myszy czy też krety.

Dezynfekcja pomieszczeń wykonywana przez specjalistów firmy Ekes

Wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie, by świadczyć usługi DDD na najwyższym możliwym poziomie. Mogą się o tym przekonać mieszkańcy Zielonej Góry, którzy potrzebują dezynfekcji. Na specjalne życzenie naszych klientów odkazimy pomieszczenia, pojazdy czy też powierzchnie użytkowe i zlikwidujemy drobnoustroje oraz inne formy wegetatywne.

Dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja – usługi DDD w Zielonej Górze świadczone przez firmę Ekes to kompleksowa oferta.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dla Zielonej Góry i okolic

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a także zarezerwujemy termin realizacji wybranej przez Państwa usługi.

Skontaktuj się z nami!